Skolas formas

Ērgļu vidusskolas mājas lapas titulbilde

Kas ir skolas forma?

Skolēna formu no 2018.gada septembra ikdienā un svētkos valkā Ērgļu vidusskolas sākumskolas skolēni.  Skolēna formas valkāšana rada bērniem piederības sajūtu savai skolai, māca disciplīnu un nodrošina visiem skolēniem vienādas iespējas ikdienā izskatīties labi – tīriem un sakoptiem.

Kas ietilpst skolēna formā?

Sākumskolā ir vienota skolas forma:

• džemperis (ar logo uzšuvi);
  • veste (ar logo uzšuvi) vai jaka;
  • krekli (garām, īsam piedurknēm);
  • polo krekli.

Kā papildinājumu skolas formai meitenes var izvēlēties svārkus vai sarafānu, bet zēni – kaklasaiti.

Ikdienā skolēni nēsā tumši zilu vesti vai džemperi ar Ērgļu novada logo un zilu/baltu polo kreklu. Pasākumos un svētkos forma tiek papildināta ar baltu blūzi/ kreklu.

Kā iegādāties skolas formu?

Skolas formas vecāki var pasūtīt divas reizes gadā – mācību gada sākumā un beigās. Informācija par formu iegādi vecākiem tiek nosūtīta gan e-klasē, gan skolēnu plānotājos.