Valsts prezidents viesojas Ērgļu vidusskolā

   

   Vakar, 6. novembrī, Madonas novadu darba vizītē apmeklēja Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

   Vispirms prezidents viesojās Ērgļu vidusskolā, kur sarokojās ar direktori, ieskatījās vairāku klašu darbā, aprunājās ar audzēkņiem un skolotājiem, bet plašākā saruna notika skolas bibliotēkā ar 9.-12. klašu skolēniem.

   Ērgļu vidusskolā iepriekš kā Valsts prezidente bija viesojusies tikai Vaira Vīķe-Freiberga, tāpēc Ērgļu izglītības iestādes darbinieki par Edgara Rinkēviča izvēli apmeklēt nevis lielās skolas novada centrā, bet skolu, kurai nākotnē iecerēta pārveide par pamatskolu un kas atrodas tālāk no novada viduspunkta, jutās pagodināti.

   Tikšanās gaitā Ērgļu vidusskolas audzēkņi jautāja prezidentam, kādas ir viņa domas par to, kāda varētu izskatīties Latvija pēc desmit gadiem, aicināja atcerēties spilgtākos notikumus no viņa paša skolas gaitām, lūdza raksturot Ērgļu vidusskolu, raksturot savus darba pienākumus. Tāpat tika uzdots jautājums par valsts aizsardzības dienestu un citi.

 

(Inese Elsiņa, laikraksts “Stars”, 2023.gada 7.novembris)

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja