Latvijas skolu Ziemas festivāls 2021

Ērgļu vidusskola arī šajā mācību gadā ir Latvijas Skolu jaunatnes ziemas olimpiskā festivāla dalībniece. Par spīti šķēršļiem – bezsniega ziema pagājušajā gadā un Covid – 19 izraisītie sportošanas ierobežojumi šogad, ziemas olimpiskais festivāls atkal notiek. Diemžēl ne klātienē pie mums Ērgļu slēpošanas trasēs un slidotavā ar mūsu brīvprātīgo skolēnu un skolotāju atbalstu, bet attālināti. Īpaša aplikācija skaita dalībnieku noskrietos, nostaigātos un noslēpotos kilometrus.

Prieks, ka ar orientēšanās treneres Elīnas Svilpes iniciatīvu esam izveidojuši komandu 29 cilvēku sastāvā.  No 19. februāra kopā visi ir veikuši tuvu pie 400 km. Sacenšamies ar citām skolām, bet sacenšamies arī savā starpā, jo katras skolas 3 labākie dalībnieki meiteņu grupā un 3 labākie zēnu grupā, saņems Olimpskās komitejas balvas.

Vēloties motivēt dalībniekus, arī Ērgļu uzņēmēja Inese Koklačova ir izteikusi vēlmi apbalvot 3 labākos skolas dalībniekus ar saldiem našķiem.

Vēlam izturību dalībniekiem!

Foto ar Ērgļu vidusskolas skolēniem – Latvijas  skolu Ziemas festivāla  dalībniekiem – skatieties šeit:

https://lsfp.lv/festivals/jaunumi_festivals/gallery/ziemas-festivals-2020-erglu-vidusskola

https://www.facebook.com/lsfp.lv

Uzmanību - DJ konkurss skolēniem!

Latvijas skolu Ziemas festivāls nav iedomājams bez DJ konkursa, tāpēc aicinām skolēnus piedalīties! Varbūt tieši Jūsu skolas skolēns iegūs galveno balvu – individuālus DJ kursus no “Rīgas DJ Skolas”!

DJ Konkursa nosacījumi skolēniem:

1. Izveido 10 minūtes garu DJ miksu un sūti to uz e-pastu kristaps.zalkalns@lsfp.lv;

2. Norādi savu vārdu un uzvārdu, telefona numuru, pārstāvēto skolu un, ja ir, arī skatuves vārdu;

3. Pievieno bildi, apraksti savu DJ pieredzi un interesējošo virzienu, kā arī – norādi sava mīļākā DJ vārdu.

 

Gaidīsim skolēnu DJ miksu līdz 24. februārim.

Piedalīties var tikai skolēni!

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit: bit.ly/3aIzrKf vai LSFP mājaslapā: https://lsfp.lv/festivals/programma.