Izmaiņas izglītības procesā Ērgļu vidusskolā no 26.aprīļa

Diemžēl Slimību profilakses un kontroles centra 21. aprīlī publicētais saraksts  “14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem pilsētās un novados“ rāda, ka Ērgļu novada teritorijā saslimstība pārsniedz normu, kas pieļauj klātienes mācību organizēšanu izglītības iestādē 1. – 6. klasei un 12. klasei, kā arī rotācijas kārtībā 7. – 11. klasei.  

Tātad no nākošās pirmdienas 26. aprīļa 1. – 6. klases skolēni atkal atgriežas attālinātās mācīšanās režīmā un 7. -11. klasei vairs nenotiek klātienes mācības reizi nedēļā rotācijas kārtībā.

12. klasei būs iespēja būt skolā divas dienas nedēļā un apgūt eksāmenu mācību priekšmetus saskaņā ar īpaši izveidotu grafiku.

Tāpat klātienē notiks individuālas konsultācijas skolēniem, kuriem ir mācīšanās problēmas un nepietiekami rezultāti. Konsultāciju laiki jāsaskaņo ar mācību priekšmeta skolotāju individuāli vai direktores vietnieci Maigu Picku gadījumā, ja skolēnam nepieciešama arī pedagoga palīga ikdienas palīdzība sava mācību darba plānošanā.

Attālināto mācību norisē ievērosim iepriekšējo kārtību. Sīkāku informāciju sniegs klases audzinātājs.

Pārtikas pakas nodrošināsim, ievērojot iepriekšējo grafiku  – trešdienās no rīta no 8:00 līdz 10:00 un pēcpusdienās no 14:00 līdz16:00.

Sekosim epidemioloģiskajai situācijai un cerēsim, ka skolēni atkal varēs atgriezties skolā.